Elsétált velem az orvoshoz, a kis lusta későn kelt, 8.15-re értünk oda 8.00 helyett. Drbá éppen műtött, azt szombaton szokta, ebből tudta a gazdám, hogy ez, egy életmentő beavatkozás, felesleges várni. 9.-ig tart a rendelés, öten ültek ott, fél órát szán a doki az állatok teljes körű kivizsgálására, és a gazdik okosítására, ebből még a leg gyengébb matekos is kiszámolja, hogy ellenjavallt várni. Haza siettünk és végre megkaptam a reggeli tojáskámat vitaminkáimmal.
A délutáni vizitet is megúszom, mert a gazda a futárt várja, bármit is jelentsen az. Kicsit elengedtem csavarogni, banki ügyintézésre hivatkozott. Haza ért, 1 óra volt, tehát ledőltem a tálaló részhez
és jeleztem mi a dolga. Szerencsére pont megfőtt a husikám. Étel osztás előtt arra vesz rá, hogy leüljek. Kicsit pattogok, mint egy labda, aztán leülök. Miért is ne ülnék le, úgy könnyebb felfelé tekintgetnem.
Az új hobby-m rengeteg víz ivása, ami pisivel jár, a pelusra, aztán szóbeli dicséreten kívül kacsa falattal. Ezt elrontotta a gazda. A dicséret is elég volt 🙂
Aztán játszottunk és tanultuk a különbséget, a hozd ide a labdát és a hozd ide a csirkét között.


Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: