az élet fehérben

a kezdet

Beteg voltam, picike, és védtelen, és meg is fürdettek. Szerintem a fürdetés rosszabb, mint bármi más!

 

Rájöttem, hogy szeretek mosogatni.

 

Szeretem a sportokat. Elkapom a kis figurákat. Én vagyok a gyorsabb!

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!